Felix the Cat

Felix the Cat
Felix gra
Kot Felix Pegasus
Felix the Cat (pol. Kot Felix) – świetna gra przygodowa. Głównym bohaterem jest czarny kot o imieniu Felx. Jego narzeczona została porwana przez złego doktora. Jego zadaniem jest odnalezienie i ocalenie jej. Jednak w drodze przez różne światy cały czas napotyka trudności.

Felix musi przejść przez najróżniejsze poziomy. Będzie zmuszony do latania, pływania i wszystko po to by odnaleźć swoją miłośc. Na końcu każdego świata czeka na nas boss. Z czasem stają się oni coraz trudniejsi. Jednak Felix ma ze sobą swoją magiczną torbę w której ma ukryte bronie. Nasz kot może bez przeszkód zamieniac się czy to w magika, latający balon aż po czołg. Na końcu oczywiście czeka nas walka ze złym doktorem. Gra jest bardzo ładnie i starannie zrobiona. Grafiką przewyższa niektóre kultowe przygodówki takie jak np. Mario. Dzwięk też jest świetnie dopasowany i idealnie tworzy klimat do danego poziomu. Gra wygląda bardzo mile i z przyjemnością się w nią gra.

Uważam że zdecydowanie przewyższa wspomnianego już Maria. Dlaczego? Ma zdecydowanie lepszą fabułę, świetne wykonanie i przede wszystkim wolnośc gry. Zawsze możemy się cofnąc nawet na początek planszy, jeśli przeoczymy coś ważnego. Tak więc gorąco polecam fanom platformówek/przygodówek do pobrania tej kultowej gry!!!

Recenzja - Kostek


Gry na Pegasusa Download Pegasus gry


Linki do zaprzyjaźnionych serwisów: