Mechanized Attack

Mechanized Attack pegasus
Mechanized Attack nes
Mechanized Attack
Dziś chciał bym wam przedstawić grę pt. Mechanized Attack produkcji SNK (Querilla Wars, Prisoners of War) wydana w 1990 roku. Ta gra to strzelanka widok oczami bohatera w którą możemy grac przy użyciu pada lup pada + pistolet. Gra polega na celowaniu w oponentów i eliminowaniu ich za pomocą uzi, granatów lub bazooki.otoczenie w jakim się znajdujemy przesuwa się z lewej do prawej lup na odwrót zależy od planszy. W grze jest dostępne kilka itemów które możemy zebrać po przez zestrzelenie ich podczas gry gdy się pojawia na ekranie, a oto one:

naboje - dodają 1 magazynek do uzi
granat - dodaje 1 granat-a do uzbrojenia
rakiety - dodają kilka rakiet do wyposażenia zastępując granaty na czas zużycia
butelka - odnawia połowę życia
apteczka - odnawia całe życie
kamizelka kuloodporna - zmniejsza obrażenia zadawane przez pociski oponentów
biały plus - działanie mi nie znane
gra ma bardzo ładna grafikę i jest bardzo miodna, gra się naprawdę miło mimo iż gra nie należy do łatwych. gra się dobrze zarówno samym padem jak i padem oraz pistoletem.

Sterowanie:
1.pad: krzyżak - sterowanie celownikiem B - strzał uzi A - rzut granatem, strzał z bazooki jak mamy rakiety
2. pad + pistolet: pistolet - celowanie i spust strzał z uzi pad - rzut granatem, wystrzał z bazooki przycisk A w wycelowany obiekt pistoletem
Jak już pisałem gra jest naprawdę fajna i ładnie wygląda jednym słowem jeden z powodów dla którego warto mieć pistolet bo przy jego użyciu trochę lepiej idzie granie. Jak dla mnie jeden z lepszych gier na NES-a Pegasusa 10/10.

Recenzja - Rantarun


Gry na Pegasusa Download Pegasus gry


Linki do zaprzyjaźnionych serwisów: